Přihláška do Klubu maminek! :)

Nějaké to vykecávaní

Aby se neřeklo...

22. srpna 2018 v 7:35 | Mom
Dobré ráno,
ráda Vás opět po dlouhé době vidím. Bohužel měla jsem ted nabití program. Dcera měla 1.rok a mému příteli umřel děda,takže pohřeb. Plus dalších X věcí.
Dnes mě čeká zubař,takže budou novy zoubky. Už se těším a jsem nadšená. Tak doufám,že nebudu zklamaná až tam příjdu. Přemýšlím o čem Vám mám vlastně ted napsat. Úplně mi to vypadlo z hlavy, takže ted to bude asi krátké a až si vzpomenu co jsem vlastně chtěla napsat,tak dám vědět. Vlastně tak něco málo tuším. Určitě Vám sem hodím pár foteček z narozenin a taky dort vlastnoručně dělaní pro to moje mimi. Byl výbornej.

Dale přihodím pár receptu,konečně se vrhnu na jednu z mangy kterou mám přeloženou na papíru,ale musím jí přeložit hlavně do bublin mangy. Smějící se
Pak hodím nějaké další články do více rubrik. Musím to stihnout do devíti hodin,pač pak mi přijede babička (prababička malé) a bude hlídat malou.

Už jsem Vám říkala,že po dlouhý době jsem si udělala kakao? NE? Zásadní chyba! :-D Vůbec nevím proč si ho nědělám častěji. Po ránu je osvěžující :-)

Zatím se mějte a přeji příjemný a hazký den.

Náročný den,chvilka volného času a možna tak náročný nebude...

26. července 2018 v 11:16 | Mom
Ahoj,
dnes mám poměrně napilno už od rána. Co vy?
Nás za chvíli čeká oběd a pak procházka.

Od rána od 5:30 lítám abych udělala miláčkovi kafe,svačinu a pití do práce. On mezítím šel se psem a na jeho dvojití wcko . :D
Mezitím jsem musela umejt a uklidit nádobý,vyndat i myčku, připravit sedačku a brindák pro malou,plus mlíko,ohřát.A dojít si na cigo.
Malá vstávala kolem šesté tak dostala mlíčko,novou plýnu a pak chvili asi pul hodky spala. Tak jsem si naivně myslela že si na chvíli lehnu. No marná snaha, než jsem se dostala do postele už byla vzhuru,samozdřejmně. Takže v půl desaté měla svačinku.

Uvítací balíček

21. července 2018 v 9:11 | Mom
Ahoj lidičky,
Vítám Vás na svém novém blogu. Jsem mladá maminka. Jmenuju se Martina je mi něco okolo 23 - 25 let. Mám dceru (viz. avatarek) Lucii a 14. srpna nám bude rok.
Miluju jí! Asi jako každá normální máma, která miluje své děti.

Tento blog jsem původně založila z důvodu receptů. Ale pak mi došlo,že mít i blog, kde se člověk bude moct i vypsat,není na škodu. Proto tu budu i psát normální články. Budu ráda i za Vaši náštěvnost,komentáře. A také budu ráda když se zapojíte do skupinky Klub maminek. Jak dopíši přidám článek jak postupovat.

Založila jsem klub proto abychom si mohli povídat spolu,dali si nějaký rady,tipy apod. Zárověn budu dělat i soutěže i s realnými cenami. Takže se na Vás těším a doufám, že se nás tu sejde co nejvíce.

Dále tu budu přispívat svoje nápady, výplody fantazie a tvoření co dělám doma. Samozřejmně svou milou ratolest a její lumpárny a roztomilost sama. :)

Dále jelikož mám ráda,respektivě mě opravdu baví číst knihy, ale i mangy. Hlavně mangy (viz. japonský kresleny komix). Nenutím Vás to samozřejmně číst. Je to jen moje zaliba. Budu je překládat a dávat sem.

Jednou z dalších věcí, které sem budu přispívat jsou ty recepty. Jsou to recepty mnou vyzkoušené. Budu dávat recepty i s recenzema. Tím myslím jaký to bylo,či doporučuji či nikoliv.

A dál se uvidí jak se tenhle blog udrží :) Zatím přeji všem krásný teplý, přímo spalující den. :)
Vaše Mom
 
 

Reklama