Přihláška do Klubu maminek! :)

Aby se neřeklo...

22. srpna 2018 v 7:35 | Mom |  Nějaké to vykecávaní
Dobré ráno,
ráda Vás opět po dlouhé době vidím. Bohužel měla jsem ted nabití program. Dcera měla 1.rok a mému příteli umřel děda,takže pohřeb. Plus dalších X věcí.
Dnes mě čeká zubař,takže budou novy zoubky. Už se těším a jsem nadšená. Tak doufám,že nebudu zklamaná až tam příjdu. Přemýšlím o čem Vám mám vlastně ted napsat. Úplně mi to vypadlo z hlavy, takže ted to bude asi krátké a až si vzpomenu co jsem vlastně chtěla napsat,tak dám vědět. Vlastně tak něco málo tuším. Určitě Vám sem hodím pár foteček z narozenin a taky dort vlastnoručně dělaní pro to moje mimi. Byl výbornej.

Dale přihodím pár receptu,konečně se vrhnu na jednu z mangy kterou mám přeloženou na papíru,ale musím jí přeložit hlavně do bublin mangy. Smějící se
Pak hodím nějaké další články do více rubrik. Musím to stihnout do devíti hodin,pač pak mi přijede babička (prababička malé) a bude hlídat malou.

Už jsem Vám říkala,že po dlouhý době jsem si udělala kakao? NE? Zásadní chyba! :-D Vůbec nevím proč si ho nědělám častěji. Po ránu je osvěžující :-)

Zatím se mějte a přeji příjemný a hazký den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama