Přihláška do Klubu maminek! :)

Srpen 2018

Bazárek Informace

22. srpna 2018 v 9:28 | Mom |  Bazárek
Ahojda rozhodla jsem se zprovoznit bazárek co nejdříve.
Pokud budete mít i Vy zájem prodávat nějaké věci at už po dětech,po sobě či do domácnosti atd stačí mi napsat na email: di.vita@seznam.cz
Do emailu my pošlet:
 • Věc kterou chcete prodat (Fotografii)
 • Popis k věci
 • Cenu
 • Další info pro mně:
  - jméno a příjmení
  - adresa
  - kam můžu obratit kupujícího
  - učet popřípadě kam chcete aby Vám lidé odesílali peníze
  - Telefon na Vás a jakýkoliv kontakt
  - Něco čím si můžu ověřit jestli nejste fake
  * po většinou po vás budu chtít vaše foto s danou věcí a foto na prodej dané věci
Já osobně sem budu dávat kousky po dceři co už ji sou malé,tudíš obnoše a někdy i nové co už jsme nestihli použít,popřípadě věci z domácnocti atd..
Nevím jestli ještě dnes stihnu něco sem přidat nebo ne. Uvidíme.
Takže směle do toho.

Ranní rituál aneb nebe po ránu

22. srpna 2018 v 8:36 | Mom |  Nějaké to focení
Mám tu jednu fotečku z včerejšího rána. Líbilo se mi ráno nebe,tak jsem ho "vyblejskla". Začal se mi líbit můj ranní ritual kdy mám hrnek na stole,nebe krásně čistě popřípadě zaplněné východem slunce či mraků. Cigárko po ráno,o dítko i chlapa po staráno a ranní klid.

Volná diskuze pro všechny

22. srpna 2018 v 8:32 | Mom |  Volná diskuze
Zde nechávám prostor pro Vás. Můžete si sem psát co chcete. Má to sloužit jako diskuze,nikoliv stránka na blby komentáře tipu: dfoahdidaqf didjuedh apod.
A také to neni na reklamy typu: PODÍVEJ SE NA MUJ BLOG ATD ATD..!
Slouží to k pokecání maminek,všech lidí mladých,starých.
Takže směle do toho :)


První narozeniny - 1.rok štěstí

22. srpna 2018 v 8:28 | Mom |  Moje ratolest
Moji dceři byl 13.8. rok. Mám tu opravdu jen pár foteček. Nebudu dávat všechny :)
Abych k tomu také něco připsala.
Ten 1 rok byl docela těžšký.
Dcera se narodila o měsíc dřív. Bylo to pro nás překvápko.Ale najednu stranu přijemné překvápko i když se spousty starosti. Měla jsem rizikové těhotenství a málo plodové vody a špatnou placentu. Dcera se původně nevyvijela podle jejich "tabulek" a měla být menší. Narodila se menší,byla moje nedonošenátko. Když se narodila CS neboli císařem važila sotva 1900g a měřila 42 cm. Stravili jsme 14 dní v nemocnici než měla 2 kg. Z toho dva dny byla v inkubatoru a ja na intezivní peči. Po epiduaru jsem byla ochrnutá na obě nohy. Naštěstí mi to odeznělo a zustalo mi to jen ve stehně,ale i to jsem rozhýbala. Ale po psychycké stránce jsem byla hotová. Narodilo se mi díte a budu ochrnutá? Co budu dělat? Takový otázky mi zněli v tu chvíli hlavou. Do toho jsem malou neviděla ani nemohla. Až třetí den jsem ji mohla vidět. Lámalo mi to srdce,ale věděla jsem že se dočkám.A dočkala. Když jsem viděla ten malej uzlíček v inkubátoru,jak spokojeně kouká byla jsem hrdá. Na sebe, na přítele ale hlavně na ni,že to zvládla tak užasně. Byla moje všechno a to mi zůstalo. Leželi jsme na nedonošených 14 dní. Díky bohu jsme se dočkali a pelašili domů. Nejde popsat všechno.Tím si asi každá máma musi projít sama. Samozřejmně miluju ji a milovat ji vždy budu,vždy bude na prvním místě pro mně. Ano umí pozlobit,dává mi kolikrát zabrat ale za nic na světě bych neměnila. I když bych byla s ní sama prostě nikdy. Ona je moje štěstí,moje síla,moje láska, moje všechno. A představa že to tak rychle utíka a už je to rok a pár dní co jí mám.´,je užasná,ale zárověn to tak rychle uteklo,že člověk ani neví jak.
Ale dost povídání,tu je pár fotek z oslavy:
PS:Největší radost měla z chodítka :D

Aby se neřeklo...

22. srpna 2018 v 7:35 | Mom |  Nějaké to vykecávaní
Dobré ráno,
ráda Vás opět po dlouhé době vidím. Bohužel měla jsem ted nabití program. Dcera měla 1.rok a mému příteli umřel děda,takže pohřeb. Plus dalších X věcí.
Dnes mě čeká zubař,takže budou novy zoubky. Už se těším a jsem nadšená. Tak doufám,že nebudu zklamaná až tam příjdu. Přemýšlím o čem Vám mám vlastně ted napsat. Úplně mi to vypadlo z hlavy, takže ted to bude asi krátké a až si vzpomenu co jsem vlastně chtěla napsat,tak dám vědět. Vlastně tak něco málo tuším. Určitě Vám sem hodím pár foteček z narozenin a taky dort vlastnoručně dělaní pro to moje mimi. Byl výbornej.

Dale přihodím pár receptu,konečně se vrhnu na jednu z mangy kterou mám přeloženou na papíru,ale musím jí přeložit hlavně do bublin mangy. Smějící se
Pak hodím nějaké další články do více rubrik. Musím to stihnout do devíti hodin,pač pak mi přijede babička (prababička malé) a bude hlídat malou.

Už jsem Vám říkala,že po dlouhý době jsem si udělala kakao? NE? Zásadní chyba! :-D Vůbec nevím proč si ho nědělám častěji. Po ránu je osvěžující :-)

Zatím se mějte a přeji příjemný a hazký den.