Přihláška do Klubu maminek! :)

Náročný den,chvilka volného času a možna tak náročný nebude...

26. července 2018 v 11:16 | Mom |  Nějaké to vykecávaní
Ahoj,
dnes mám poměrně napilno už od rána. Co vy?
Nás za chvíli čeká oběd a pak procházka.

Od rána od 5:30 lítám abych udělala miláčkovi kafe,svačinu a pití do práce. On mezítím šel se psem a na jeho dvojití wcko . :D
Mezitím jsem musela umejt a uklidit nádobý,vyndat i myčku, připravit sedačku a brindák pro malou,plus mlíko,ohřát.A dojít si na cigo.
Malá vstávala kolem šesté tak dostala mlíčko,novou plýnu a pak chvili asi pul hodky spala. Tak jsem si naivně myslela že si na chvíli lehnu. No marná snaha, než jsem se dostala do postele už byla vzhuru,samozdřejmně. Takže v půl desaté měla svačinku.


Ted čekáme na oběd,pak jdeme na procházku,musíme se zastavit u moji mamči doma,pak by měla přijet prababička na chvíli. Pak zas mamča. Do toho musím uvařit. Dát malé odpolední sváču,dojít s pesanem a podělat něco,takže mazec.

Ale nemužu říct že si s Lucinkou neužívám. Dělali jsme posteli lumpárny a chodili. Ted jsem ji vytáhla kostky. Takže si hraje s kostkami. Já jsem si udělala chvíli času na překlad ráno,když spinkala. Takže mám přeloženou část první kapitoly mangy High school debut.
Mám to přeložené na papíru a ted už to jen vložit do stránek a pak sem na blog.
Plus sem přidala nový ozkoušený recept. Pro už tedy tak nový není. Pravda.

No ještě mě čeká bazenek,musím vytáhnout a napustit princezně. A ještě chci napsat mini článek k tématu "Kde se stala chyba?".
Myslím,že se mi to zrovna hodí do foroty tahle otázka a poměrně tak dva roky už si ji pokládám. Takže se k ní i zárověn ráda vyjádřím. Tak třeba si to přečtete. Tak už končím :) Zatím čautě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama